Pozor: Používáte prohlížeč, který nepodporuje JavaScript.

Logo firmy Bowenova masáž

Bowenova masáž, známá jako "Bowenova technika", je poměrně mladá, přesto stále populárnější terapie. Jde o dynamický systém masáže svalu a pojivové tkáně. Jako masážní technika je uznávána a úspěšně užívána ve zdravotnictví po celém světě.

Bowenova tlaková masáž

Tato technika je nediagnostická, neinvazivní a velmi šetrná, umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy.

Bowenova masáž pomáhá navracet organismus do rovnováhy, ztracené v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu. Znovu nastolená harmonie pak umožní tělu využít jeho přirozenou schopnost sebeuzdravování.Bowenova masáž má také detoxikační účinek.

Jemný tlak a šetrná manipulace pomáhají stimulovat krevní a lymfatickou cirkulaci, dochází k mírnému dráždění nervových zakončení a ke stimulaci energetických drah. Bowenovu techniku bereme jako dar, který s naším nejlepším úmyslem a záměrem dáváme či nabízíme tělu. To totiž nejlépe samo ví, kde je problém. Pokud o tento dar stojí, jednoduše ho přijme a využije, kde je nejvíce potřeba.

Jedno ošetření cca 60 minut

Osvědčení:
==========
Bowen, osvědčení